Otváracia doba v Allianz - Slovenská poisťovňa, Žiar nad Hronom

4 82
Prosím čakajte ...

Sponzorované odkazy:

Žijete v Žiari nad Hronom, chystáte sa navštíviť Allianz - Slovenská poisťovňa, ale neviete, ako majú otvorené práve dnes? Pozrite o pár riadkov nižšie a istotne nájdete odpoveď. Otváracie doby v Allianz - Slovenská poisťovňa Žiar nad Hronom sa však môžu na sviatky meniť.

Predajňa Allianz - Slovenská poisťovňa v Žiari nad Hronom

Allianz - Slovenská poisťovňa Žiar nad Hronom je predajca značiek Allianz. Najdete jej na ulici Námestie Matice slovenskej 21, Žiar nad Hronom. Presnú otváraciu dobu nájdete nižšie.

Otevíračka v Allianz - Slovenská poisťovňa

Pondelok08.00 – 17.00
Utorok08.00 – 17.00
Streda08.00 – 17.00
Štvrtok08.00 – 17.00
Piatok08.00 – 17.00
Sobota
Nedeľa

Ako je otvorené cez víkend?

Ak ste nestihli navštíviť Allianz - Slovenská poisťovňa cez týždeň, máte cez víkend bohužiaľ smolu. V sobotu a v nedeľu majú zatvorené.

Allianz - Slovenská poisťovňa sa pravdepodobne nachádza aj v ďalších mestách v SR, ak hľadáte Allianz - Slovenská poisťovňa v inom meste, kliknite na dané mesto vpravo hore.

Pevne dúfame, že Vám náš web pomohol a dali sme Vám odpoveď na otázku, kedy že vlastne má Váš obľúbený obchod otvorené.

Sponzorované odkazy:

publikované 27. januára 2013

Ochrana osobných údajov

Otváracie doby

Ďalšie obchody Allianz - Slovenská poisťovňa nájdete napr. v Stropkove, Topoľčanoch, Martine, Bardejove, Spišskej Novej Vsi, Košiciach, Poprade, Kežmarku, Považskej Bystrici, Dunajskej Strede, Bratislave, Rimavskej Sobote, Trnave, Šali i Seredi.

Daľšie obchody v kraji: