Otváracia doba v Allianz - Slovenská poisťovňa, Dolný Kubín

4 82
Prosím čakajte ...

Sponzorované odkazy:

Žijete v Dolnom Kubíne, chystáte sa navštíviť Allianz - Slovenská poisťovňa, ale neviete, ako majú otvorené práve dnes? Pozrite o pár riadkov nižšie a istotne nájdete odpoveď. Otváracie doby v Allianz - Slovenská poisťovňa Dolný Kubín sa však môžu na sviatky meniť.

Allianz - Slovenská poisťovňa, Dolný Kubín – predajňa

Allianz - Slovenská poisťovňa Dolný Kubín je predajca značiek Allianz. Najdete jej na ulici Radlinského 1735/29, Dolný Kubín. Presnú otváraciu dobu nájdete nižšie.

Otváracia doba v Allianz - Slovenská poisťovňa

Pondelok07.30 – 16.30
Utorok07.30 – 16.30
Streda07.30 – 16.30
Štvrtok07.30 – 16.30
Piatok07.30 – 16.30
Sobota
Nedeľa

A ako je otvorené v sobotu a nedeľu?

Ak ste nestihli navštíviť Allianz - Slovenská poisťovňa cez týždeň, máte cez víkend bohužiaľ smolu. V sobotu a v nedeľu majú zatvorené.

Ak hľadáte otváraciu dobu v Allianz - Slovenská poisťovňa v inom meste, vyskúšajte navigačné menu vpravo hore. A ak sa chcete dozvedieť viac o obchodoch ako je práve Allianz - Slovenská poisťovňa, pozrite na stránky www.mapaobchodov.sk.

Pevne dúfame, že Vám naše stránky pomohli a dali sme Vám odpoveď na otázku, kedy presne má Váš obľúbený obchod otvorené.

Sponzorované odkazy:

publikované 29. januára 2013

Ochrana osobných údajov

Otváracie doby

Ďalšie obchody Allianz - Slovenská poisťovňa nájdete napr. v Martine, Žiline, Dunajskej Strede, Stropkove, Skalici, Pezinku, Zvolene, Rimavskej Sobote, Košiciach, Kežmarku, Lučenci, Bratislave, Komárne, Novom Meste nad Váhom i Prešove.

Daľšie obchody v kraji: