Otváracia doba v Dr. Max lekáreň, Ľubochňa

4 101
Prosím čakajte ...

Sponzorované odkazy:

Žijete v Ľubochni, chystáte sa navštíviť Dr. Max lekáreň, ale neviete, ako majú otvorené práve dnes? Pozrite o pár riadkov nižšie a istotne nájdete odpoveď. Otváracie doby v Dr. Max lekáreň Ľubochňa sa však môžu na sviatky meniť.

Dr. Max lekáreň, Ľubochňa – pobočka

V Ľubochni na ulici Ľubochňa 143 nájdete predajňu Dr. Max lekáreň pomerne ľahko. Ak máte záujem kúpiť si niečo od značiek La Roche Posay, Vichy, Doliva, Zentiva či Slovakofarma, určite urobíte správne, ak sa do predajne Dr. Max lekáreň, pôjdete pozrieť.

Otevíračka v Dr. Max lekáreň

Pondelok07.00 – 15.30
Utorok07.00 – 15.30
Streda07.00 – 15.30
Štvrtok07.00 – 15.30
Piatok07.00 – 15.30
Sobota
Nedeľa

A ako je otvorené v sobotu a nedeľu?

Ak ste nestihli navštíviť Dr. Max lekáreň cez týždeň, máte cez víkend bohužiaľ smolu. V sobotu a v nedeľu majú zatvorené.

Ak hľadáte otváraciu dobu v Dr. Max lekáreň v inom meste, vyskúšajte navigačné menu vpravo hore. A ak sa chcete dozvedieť viac o obchodoch ako je práve Dr. Max lekáreň, pozrite na stránky www.mapaobchodov.sk.

Pevne dúfame, že Vám web otvaracie-doby.sk pomohol a dali sme Vám odpoveď na otázku, kedy presne má Váš obľúbený obchod otvorené.

Sponzorované odkazy:

publikované 23. marca 2014

Ochrana osobných údajov

Otváracie doby

Ďalšie obchody Dr. Max lekáreň nájdete napr. v Hlohovci, Považskej Bystrici, Kolárove, Senici, Galante, Žiline, Gelnici, Zvolene, Leviciach, Revúcej, Šali, Lehnici, Kežmarku, Seredi i Štúrove.

Daľšie obchody v kraji: